LOL "yama yapılıyor"da kaldı

semm65 (85) 5 yıl önce sordu

lol indirdim burda kaldı 1 saattir yüzde yok hiçbişey yok ne kadar beklicem

Toplam 2 cevap

semm65 (85) 5 yıl önce cevapladı

çözdüm herhangi bişey yapmadım bu yama yapılıyor ekranındayken kapadım tekrar lolü açtım giriş yap ekranındayken sağ üstte ne kadar indirileceği yazıyormuş yaklaşık 5GB indirme yaptı ve açıldı

darkcrak (5170) 5 yıl önce cevapladı

C:\Riot Games\League of Legends\RADS\projects adımını izle ve orda lol_launcher dosyasını bul ve ona sağ tıkla ve sil ve alttaki linkteki programı indirerek uygulamayı güncellemeye zorla

İndirme linki

semm65 5 yıl önce

emin misin o kadar veri çöpe gitmesin bide lol launcher dosyası yok

darkcrak 5 yıl önce

İndirme linkindeki programı indir ve lol'ü onarmayı başlat @semm65