lütfen bakın çok acil

efecan375 (9) 9 yıl önce sordu

size yalvarıyorum adminler allahınız için teamwier ile bağlanın benim pcye kaldırın şu mystartmıdır nedir neyse lütfen yapamadım 2 gündür bununla uğraşıyorum sizin dediklerinizi flanda yaptım yada yapamadım kalkmadı lütfen rica ediyorum

hakan 9 yıl önce

Efecan uzmanim.net'te nasıl soru sorulmalı öncelikle hakkında bölümünü okuyarak bilgi almanı rica ediyorum.

Toplam 1 cevap

tyhn (16) 9 yıl önce cevapladı

combofix dene                                                                                                            ,