"Lütfen bekleyin kişisel bilgisayarınız yeniden başlatılacaktır" diyor ama başlamıyor, ne yapmalıyım?

acilyardimedin (1) 3 yıl önce sordu

Windows 7 den geçerken saatlerce bekledim ama açmıyor. Windows 7'den Windows 10'a geçerken lütfen bekleyin kişisel bilgisayarınız yeniden başlatılacaktır diyor ama başlatmıyor .

Toplam 1 cevap

hakan (15424) 3 yıl önce cevapladı

Muhtemelen takılmış. Bu ekranda yapabileceğin tek şey bilgisayarın kapatma düğmesine uzunca basılı tutmak. Bunun sonunda bilgisayar kapanacaktır. Kapandıktan sonra tekrar aç. Ya güncelleme geri alınır ya da güncelleme başarılı ile yüklenmiş olur.