m24pro.net - Bu siteye ulaşılamıyor.

kaplan07 (1) 7 yıl önce sordu

http://i.hizliresim.com/777AZN.jpg

Resim gördüğünüz gibi bu siteye giremiyorum araştırdım çözümlere baktım hiç biri olmadı.

Şöyle bir şey var laptop ve telefonum aynı internete bağlıyken girdiler ama masaüstü bilgisayarımda giremedim.

efsaneemrahylz 7 yıl önce

@kaplan07 masaüstü bilgisayarının saat tarihine bak o olmadı google chormeni güncelle oda olmadı o açtığın sayfa engellenmiş olabilir

Toplam 3 cevap

temmuz (12505) 7 yıl önce cevapladı

DNS Değiştirirsen ulaşım olabilir.

Google DNS tavsiyemdir (8.8.8.8 - 8.8.4.4)

DNS Nasıl değiştirilir? (tıkla)

candan (4301) 7 yıl önce cevapladı

@temmuz un cevabını uygulayın olmassa bu çözümü deneyin

ağ ve paylaşım merkezi / bağdaştırıcı ayarlarını değiştirin / wifii üzerine sağtıklatın özellikler tıklatın ve resimde gösterildiği gibi ayarlarınızı yapın tamam tıklatın çıkın

murat (12492) 7 yıl önce cevapladı

Şu linkteli çözüm adımlarını deneyebilirsiniz: Err_connection_timed_out hatası