"Maalesef android.proccess.media işlemi durdu" sorunu nasıl çözülür?

ozgurlol (268) 6 yıl önce sordu

Turkcell T60 telefonumda "maalesef android.process.media işlemi durdu" hatası alıyorum. Ne yapmalıyım?

"Maalesef android.process.media işlemi durdu" ne demek?

"Maalesef android.proccess.media işlemi durdu" hatası nasıl çözülür?

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

Ayarlar > Uygulama yöneticisine girip Google, Google Play hizmetleri gibi içinde Google geçen uygulamaların hepsinin verilerini ve önbelleğini temizleyebilirsin.

Düzelmesse, android.proccess.media işlemi durdu hatasının kökten çözümü telefonu fabrika ayarlarına döndürmektir. Verileri yedekleyip fabrika ayarlarına dönmeni tavsiye ederim.