Mac cihazdaki Chrome uygulamasından yeni oturum açma işlemi (HATALI)

mutecessis (216) 7 yıl önce sordu

Gmail bana  "Mac cihazdaki Chrome uygulamasından yeni oturum açma işlemi" başlıklı bir mail gönderdi yazan günde oturum açtığım doğru fakat oturum açtığım sistem mac değildi bu googleın bir hatası mı yoksa hesabım hakkında endişe etmelimiyim

Toplam 2 cevap

ismailsarp (6010) 7 yıl önce cevapladı

Evet Google net bir şekilde cihazınızı belirleyememiş olabilir.Google buna karar verirken cihaz olarak içlerinden en yakın olanı seçiyor olabilir.Bu durumda da cihazınızı bir şekilde MAC ile benzerlik gösterdiğinden MAC olarak nitelendirmiş olabilir.Cihazınızdaki kullandığınız yazılım buna sebep verebilir.

Daha önce Google Hesap Hareketlerine nasıl bakarım isminde bir konu paylaşmıştım.Buradan konuya ulaşabilirsiniz.Google Hesap Hareketlerinde hesabınıza bağlanan cihazların ne zaman ve saat kaçta bağlandığını görebilir ve buna göre karşılaştırma yapabilrsiniz.

mutecessis 7 yıl önce

İçim rahatladı sağolun.

recluse (1) 7 yıl önce cevapladı

Gmailin kendi hatası olduğunu düşünüyorum çünkü farklı bir sistemden giriş yapıncada banada aynı şekilde posta yolluyor içeriğinde ise Linux işletim sistemi üzerinden giriş yapıldı yazıyordu. Zaten aynı gün içerisinde giriş yapmışsanız hiçbir endişe duymanıza gerek yok bilinmeyen bir gmail hatası