Mac OS X hakkında detaylı bilgiler nasıl öğrenebilirim?

lucas77 (199) 5 yıl önce sordu

Mac OS X hakkında (detaylı bilgi) veya araştırma karşılaştırma yada makale bulabileceğim bir kaynak arıyorum bildiğiniz kaynaklar varmıdır ? özellikle parantezde belitriğim detaylı bilgilere ulaşabilceğim kaynaklar..

                                                                                                                                               -Teşekkür Ederim

Toplam 1 cevap

murat (12517) 5 yıl önce cevapladı

MacOs x bir işletim sistemi. Windows gibi. Detaylı bilgi derken daha açıklayıcı olmalısın.

Macos x altında linux yatar. Yani Os X linux uzerine kuruludur.

İşletim sistemi çok karmaşık ve detaylıdır. Sen kullanmayı öğrenmek ile ilgili mi bilgi ariyorsun?

Tek bir sitede bulamazsın.  Apple sitesi ile başlayabilirsin.

Karşılaştırma filan demişsin ama ne ile karşılaştırma?