Macbook Pro silinen dosyaları kurtarabilir miyiz Recuva ile?

berkay123123 (1) 2 yıl önce sordu

Arkadaşım yanlışlıkla Powerpoint'ten sunumunu sildi ve kurtarmak istiyoruz yarımcı olabilirmisiniz eğer Macbook Pro'ya iniyorsa indirelim.

Toplam 1 cevap

darkcrak (5170) 2 yıl önce cevapladı

Recuva programı MAC bilgisayarlar ile uyumlu değil fakat Recuva programı gibi iş gören programlarda var yani easeus programı da işinizi görecektir.

EaseUS Data Recovery Wizard for Mac nedir, nasıl kullanılır?