Macwebtoise klasörü yok

alivecan (337) 8 yıl önce sordu

Portalsepeti'ni bir arkadaşımın bilgisayarında temizlemeye çalışıyorum. Benim bilgisayarıma bulaştığında Macwebtoise klasörünü sildiğimde sorun çözülmüştü. Fakat bu arkadaşımın bilgisayarında Macwebtoise yok.

Ne yapmam gerekiyor?

Toplam 1 cevap

alattin (16999) 8 yıl önce cevapladı

Portalsepetinin bir kaç versiyonu var.

Bunlardan bazılarında Macwebtoise var bazılarında yok. Eğer gerçekten olmadığına eminseniz bu aşamayı deçin diğer aşamalara bakın.

Macwebtoise her portalsepeti bulaşan bilgisayarda olmak zorunda değil.

Portalsepeti tarayıcı korsanı nasıl temizlenir? linkinde anlatılanları sonuna kadar yapın.