Mafia 3 İndirme

araz01 (291) 7 yıl önce sordu

Bildiğiniz üzere 7 Ekim 2016'da Mafia oyununun 3. serisi çıktı ama torrent olarak indirmeye kalktım ve çok yavaş iniyor. Sağlam bir site vs. biliyor musunuz? İndirip oynamaya başlayayım. 2 saatte 2 gb indirdi. Normalde 20 gb'lık dosyayı 30-40 dakikada indiriyorum. Yardım lütfen...

Toplam 3 cevap

ismailsarp (6010) 7 yıl önce cevapladı

Sitemizde illegal içeriklerin paylaşılması yasaktır.Lütfen bu tarz isteklerde bulunmayınız.

tahatugyan (1206) 7 yıl önce cevapladı

Uzmanım nette Yasal olmayan linklerin paylaşılması uygun değildir.

araz01 (291) 7 yıl önce cevapladı

Peki sağolun :)