Mağaza Hatası 0x8007064A

Anonim (156) 7 yıl önce sordu

Mağaza uygulaması 0x8007064a hatası veriyor sorunu nasıl çözebilirim

Toplam 1 cevap

Anonim (156) 7 yıl önce cevapladı
  1. Windows + R tuşlarına basın
  2. regedit yazın Tamam butonuna tıklayın
  3. HKEY_CURRENT_USER\Software\Classes\Local Settings\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\AppModel\Repository\Packages klasörüne gidin
  4. Klasöre sağ tıklayın İzinler seçeneğine tıklayın
  5. Gelişmiş seçeneğine tıklayın
  6. Sahibi kısmının yan tarafındaki Değiştir seçeneğine tıklayın
  7. Pencereye SYSTEM yazın Adları Denetle butonuna tıklayın
  8. Tamam butonuna basın
  9. Yönetici haklarıyla komut istemini açın
  10.  Komut satırına şu komutları tek tek yazıp enter tuşuna basın
    powershell -ExecutionPolicy Unrestricted Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $Env:SystemRoot\camera\AppxManifest.xml

    powershell -ExecutionPolicy Unrestricted Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $Env:SystemRoot\FileManager\AppxManifest.xml

    powershell -ExecutionPolicy Unrestricted Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $Env:SystemRoot\ImmersiveControlPanel\AppxManifest.xml

  11.   Bilgisayarı yeniden başlatın