Mağaza Hatası 0x80248007

0050 (15) 8 yıl önce sordu

Mağaza'dan uygulama yüklemek istediğimde 0x80248007 hatası verip yükleme başarısız oluyor

Toplam 1 cevap

murat (12492) 8 yıl önce cevapladı

0x80248007 hatası genelde yarım kalmış Windows güncelleştirmelerinden kaynaklanır.

  1. Denetim Masası > Yönetimsel araçlara gidin.
  2. Hizmetlerde Windows Update'i bulun ve durdurun.
  3. Daha sonra aşağıdaki işlemi yapın.

Windows güncelleştirmelerinden kalma dosyaları silin:

  1. Bilgisayarıma gidin.
  2. C: sürücünüsü sağ tuşla tıklayın ve özelliklere girin.
  3. Genel sekmesinde Diski temizle'yi tıklayın.
  4. Disk Temizle ekranında Sistem Dosyalarını temizle'yi tıklayın.
  5. Açılan pencerede Tüm seçenekleri işaretleyin ve Tamam'ı tıklayın.

Bu işlemden sonra bilgisayarınızı yeniden başlatın. Windows güncelleştirme dosyaları temizleme işleminden sonra  Windows 10 Mağazada aldığınız 0x80248007 hatası çözülecek diye düşünüyorum.