Mail sunucuma şifre yenileme maili gelmiyor .

gnhn (7) 10 yıl önce sordu

hazirmail.com adlı siteden mail adresi alarak facebook hesabı açtım şifremi unuttum yenilemek istedim ama facebooktan masil gelmiyor sizce neden.?

Toplam 2 cevap

taha6161 (-99453) 10 yıl önce cevapladı

Büyük ihtimalle facebook tanınmadık sitelerdeki mail hizmetinde çalışmıyor. Yani hotmail,gmail,live gibi tanınmış mail sitelerinde iş gösteriyor. O mail hesabı açılımında işe yarayabilir ancak şifre değiştirirken facebook bu mail hesabını kabul etmeyebilir. Saygılarımla...

murat (12492) 10 yıl önce cevapladı

Spam  bölümüne baktınız mı?

Pek çok üyelik, parola hatırlatma maili spam yani istenmeyen posta klasörüne düşer. İstenmeyen Posta klasörünü kontrol etmenizde fayda var.