Maksimum 5000 TL'ye bir laptop alacağım. Bilgisayarlardan hiç anlamam yardım edebilir misiniz?

pikettiy (10) 4 yıl önce sordu

Alacağım bilgisayarı genellikle yüksek çözünürlükte -ekran çözünürlüğünün çok iyi olmasını istiyorum- film izlemek ve office uygulamalarında takılmak, nadiren de video edit (5-10 dakikalık) ve oyun oynamak için kullanacağım. Sessiz çalışmasını ve minimum 3 yıl beni arıza çıkarmadan idare etmesini istiyorum. Bana hangi cihazı tavsiye edersiniz?

Toplam 3 cevap

infinity (402) 4 yıl önce cevapladı

MONSTER ABRA A5 v15.3.2

ASUS GAMING FX504GE-E4720

Bu ikisinden birini al ekran çözünürlükleri çok iyi performansıda aynı şekilde.

pikettiy (10) 4 yıl önce cevapladı

İnceleyeceğim, teşekkür ederim.

kullanici622551 (61) 4 yıl önce cevapladı

Asus'ın garanti hizmeti sorun çıkarıyor