Malware Bytes te bu işlemi nasıl gerçekleştirecegim hangi tusa basmalıyım düzeltmesi için.

gorbaterim (1) 10 yıl önce sordu

http://i.hizliresim.com/JLXvgq.png

Ben bu paylasımınızdaki hatayı çözmeye çalışıyodum . tüm işlemleri tamamladim fakat ordaki malware bytes' de remove all varken benimkisinde yok alttaki butonlardan hangisine basmam gerekiyor lütfen yardım şimdiden tesekkürler.

Toplam 1 cevap

cemkara (4215) 10 yıl önce cevapladı

Action bölümünde Remove  seçeneği olmalı. Hepsini Remove veya Delete hangisi varsa onu ayarlayın sonra  Apply Actions butonuna basın.

Quarantina da olur.