Malwarebytes 4.1.0 aktif lisans kodu olan varmı ?

morganflex (40) 4 yıl önce sordu

Malwarebytes 4.1.0  aktif lisans kodu olan varmı ? paylaşabilirse herkes faydalanır.

Toplam 2 cevap

darkcrak (5170) 4 yıl önce cevapladı

Maalesef mallwarebytes kodum yok fakat kimse de paylaşmaz lisans kodunu bilgine.

Not:

Sakın crack yükleme çünkü crack antivirüs programını etkisiz hale getiriyor

hydra (3802) 4 yıl önce cevapladı

Lisans kodları tek bir bilgisayar için yada tek kullanımlıktır lisans türlerine göre birden fazla bilgisayarda kullanılabilir. Virüslerden korunmak için virüs programını cracklemek saçmalık olur, ücretsiz alternatiflere yönelin.