Malwarebytes anti-malware'da hangi tarama (scan) seçeneğini seçmem gerekir?

ghostdead11 (62) 7 yıl önce sordu

Malwarebytes yükledim.Threat Scan yaptım çok kısa sürdü.Burda Threat Scan, Custom Scan , Hyper Scan var bunlar ne anlama geliyor?Hangisini yapmalıyım? Windows 10 kullanıyorum.

Toplam 4 cevap

ismailsarp (6010) 7 yıl önce cevapladı

Şu konuyu inceleyin ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Malwarebytes nedir? Malwarebytes nasıl kullanılır?

alattin 7 yıl önce

Bu vesile ile paylaşımı güncelleyeyim..

ghostdead11 (62) 7 yıl önce cevapladı

Ben Custom Scandan yaptım oradaki tüm seçenekleri işaretledim bir farkı varmı?

candan (4301) 7 yıl önce cevapladı

@ismailsarp arkadaşın cevabına ilave olarak Malwarebytes Anti-Malware 3.0.4 yeni sürüm hakkında detaylı

anlatım paşylaşmıştım konuya gidin

alattin (16999) 7 yıl önce cevapladı

Threat Scan seçeneğini seçmelisin. Bu seçenek ile tüm önemli ögeler virüs taramasından geçirilir. Bu işlem biraz uzun sürebilir. Ayrıca Malwarebytes anti-malware anlatımını güncelledim @ismailsarp'ın paylaştığı linkten daha fazla bilgi alabilirsin.

ghostdead11 7 yıl önce

Threat Scan yaptığım zaman çok kısa sürdü. Bende Custom Scandan tüm seçenekleri işaretledim ve öyle taradım bir farkı yok sanırım?

alattin 7 yıl önce

@ghostdead11 Custom'da başka bir surucu seçecekseniz mantıklı. Threat scan bir şey bulamadıysa Malwarebytes antimalware'e göre bilgisayarınız temiz demektir.