Malwarebytes anti-malware indiremiyorum

burhan9 (-1000) 9 yıl önce sordu

Bilgisayara malwarebytes indiremiyorum. Malwarebytes indirirken hata veriyor.

Malwarebytes'ı nasıl indirebilirim

hakan 9 yıl önce

Sorunuz düzenlenmiştir. Lütfen soru sorarken özen gösterin. Sorularınız aksi takdirde silinecektir.

hakan 9 yıl önce

Ayrıca soruyu yukarı oylayan arkadaş, lütfen sorunun kalitesine ve özene göre yukarı oylama yapın.

Toplam 1 cevap

hakan (15424) 9 yıl önce cevapladı

Malwarebytes anti-malware indirirken Google Chrome yerine başka tarayıcı kullanın.

Eğer tarayıcınız virüsten etkilenmişse indirme yapmanızı engelliyor olabilir. Ayrıca başka indirme sitelerinden indirmeyi deneyebilirsiniz