Malwarebytes anti virüs programında karantinadan silince karantinadan mı siliniyor yoksa pc den mi siliniyor

egekaank (1) 1 yıl önce sordu

Malwarebytes anti virüs programında karantinadan silince karantinadan mı siliniyor yoksa pc den mi siliniyor

Toplam 2 cevap

xbedirhanx (836) 1 yıl önce cevapladı

Merhaba,

Direkt olarak cihazınızdan siliniyor. Zaten karantinada tutmanın bence bir gereği yok.

hakan (15424) 1 yıl önce cevapladı

Karantinadaki dosya silinirse bilgisayardan da o dosya silinir. Karantinanın amacı dosyayı silmeden zararsız bir şekilde saklamaktır. Hani ilerde lazım olursa filan diye.