Malwarebytes ile temizlik yaptım, bilgisayarım temizlendi mi?

qwea (1) 5 yıl önce sordu

Merhaba bugün bir uygulama yüklemeye çalışırken  PC ye virüs bulaştı malwarebytes la taradım buldu ve sildi bidaha taradığımda yoktu pc im temizmidir

Toplam 2 cevap

temmuz (12505) 5 yıl önce cevapladı

Evet, temizdir.

qwea 5 yıl önce

Sağolun hocam

omercik (9418) 5 yıl önce cevapladı

Malwarebytes, anti-malware yazılımları arasında en başarılılarındandır. Eğer bir defa temizlediysen bilgisayarın temizlenmiştir artık.

qwea 5 yıl önce

Hocam size bir soru sorabilir miyim

omercik 5 yıl önce

Elbette sorabilirsin. Memnuniyetle yardımcı olurum. @qwea

qwea 5 yıl önce

27021 ip tehlikelimi

omercik 5 yıl önce

Tam olarak nerede yazıyor? Nerede gördün onu? Mümkünse "Windows 10 27021 ip tehlikeli mi?" diye bir konu açıp detaylıca sorar mısın? Ekran görüntüsü de ekle tabi. @qwea

qwea 5 yıl önce

Açtım hocam