Malwarebytes indiremiyorum

kullanici334464 (1) 8 yıl önce sordu

Merhabalar,

Portal sepetini kaldırmak için malwarebytes ı indirmem gerektiğini yazınızda okudum. Adımları takip ettiğimde malwarebytes  indirmem gerektiğini gördüm. Sizin belirlediğiniz adımları yapıyorum ancak mawarebytes ı indiremiyorum. Sayfa görüntülenemiyor diyor. Ne yapabilirim? Lütfen yardım... Şimdiden teşekkür ederim.

Toplam 2 cevap

brsozl (1961) 8 yıl önce cevapladı

Bu adresten indirme işlemi yapmaya çalıştığınızda hata alıyorsanız farklı tarayacı ile indirme yapmayı deneyebilirsiniz. Buna rağmen sorun devam ederse başka bilgisayardan dosyayı indirip USB bellek ile cihazınıza atabilirsiniz.

candan (4301) 8 yıl önce cevapladı

Malwarebytes çok başarılı bir malware  programı portalsepetini virüs olarak görmediği için kaldırmaz

portal sepeti.ni elle bulup kaldırman lazım burda daha önce cevap verilmiş burdan takip edin   http://uzmanim.net/soru/portal-sepeti-kaldirma/2949

veya güvenli mod.da sistem geri yükleme  yaparakta eski ayarlarınıza dönebilirsiniz