MalwareBytes indirilmiyor

mevokaya (1) 10 yıl önce sordu

bilgisayarımda malwarebytes indirilmiyor nasıl indirebilirim

taha6161 10 yıl önce

Konuyu daha ayrıntılı biçimde anlatırsanız yardımcı olabiliriz. İndirirken hatamı veriyor yada başka birşeymi var konuyu biraz daha açın.

Toplam 1 cevap

cemkara (4215) 10 yıl önce cevapladı

Tarayici ile ilgili sorun yaşıyor olabilirsiniz. Chrome kullanıyorsanız, Chrome yerine Firefox veya Internet Explorer ile deneyin.

Bazı Chrome zararlı eklentileri indirmenize engel çıkartıyor olabilir.

Malwarebytes anti-malware nasıl kullanılır? linkinden denedim sorunsuz iniyor.