Malwarebytes kur hatası: Runtime Error (at 92:137): Could not call proc.

Anonim (156) 8 yıl önce sordu

Malwarebytes yazılımını indirdim kurma esnasında Runtime Error (at 92:137): Could not call proc. şeklinde hatasıyla karşılaştım

bu durumda ne yapmam gerekir

Toplam 1 cevap

alattin (16999) 5 yıl önce cevapladı

Çözüm için şunu deneyebilirsiniz: Runtime error 49:120 could not call proc hatasının çözümü nedir?

Hata genelde Malwarebytes sertifkalarının güvenilmez olarak kaydedilmesinden ortaya çıkıyor. Çözümde bu sertifikaları nasıl silebilirsiniz anlattım: Runtime error 49:120 could not call proc hatasının çözümü nedir?