Malwarebytes PC'yi her açılışta tarama yapıyor

utkuberk1 (1) 2 yıl önce sordu

Malwarebytes PCaçılışta tarama yapmasını nasıl kapatabilirim?

Toplam 3 cevap

xbedirhanx (836) 2 yıl önce cevapladı

Alt menüdeki arama çubuğuna görev yöneticisi yazın. Programı açın ve ardından yukardaki menüden BAŞLANGIÇ bölümine gelin. Burada Malwarebytes simgesine sağ tıklayın ve devre dışı bırak seçeneğine basın.

murat (12492) 2 yıl önce cevapladı

Her açılışta tarama mı yapıyor yoksa her açılışta Malwarebytes otomatik açılıyor mu?

Malwarebytes içinde Settings > Security >  Windows Startup bölümünü kapalı hale getirmelisin. Malwarebytes ayarlarına ulaşmak için şu simgeye tıklamalısın:

utkuberk1 (1) 2 yıl önce cevapladı

hem açılıyo hem tarama yapıyodu kapattım şu an