Malwarebytes process explorer üzerinden taradım hiç virüs çıkmadı ama şüpheleniyorum, ne yapmalıyım?

shiedaa (1) 3 yıl önce sordu

Ben şüpheleniyorum çünkü belleği %20, CPU'yu %15 sabit kullanıyor. Acaba virüs olabilir mi?

shiedaa 3 yıl önce

aplicationframehost.exe en fazla kullanaıyor

Toplam 1 cevap

alattin (16999) 3 yıl önce cevapladı

%20 bellek %15 CPU kullanımı anormal değil.

O an açık olan tüm uygulamalar Process Explorer da dahil olmak üzere CPU ve RAM kullanır.

Process Explorer içinde CPU sekmesine tıkla ve işlemleri CPU 'ya göre sırala. Bak bakalım en çok CPU hangi uygulama kullanıyor.