Malwarebytes programını kurduktan sonra açamıyorum

herzamankigibi (1) 9 yıl önce sordu

Malwarebytes'in kurulumunda ''İç hata: Expression error (at 79:177): External exception E06D7363.' '' yazısı çıkıyor. Tamam tuşuna basarak devam etmeme rağmen toplam 4 kere hata veriyor. Sanırım bundan kaynaklı olarak programı kurduktan sonra açamıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Toplam 1 cevap

alattin (16999) 9 yıl önce cevapladı

External exception EO6D7363

İç hata: Expression error 'Runtime Error (at:79:177):

Malwarebytes anti-malware kurulumunda External exception EO6D7363 hatasının çözümü nedir? konulu çözümümde sorunun nasıl giderileceğini daha önce paylaşmıştım, aşağıdaki linki deneyebilirsiniz.

External exception EO6D7363