Malwarebytes tamamen kaldırma sorunu

beratbozkurt2010 (1) 1 yıl önce sordu

Malwarebytes i indirip sildim

ama yeni bir tarayıcı indirdiğimde veya yeni bir google profili oluşturduğumda malwarebytes guard eklentisi iniyor

Toplam 2 cevap

xbedirhanx (836) 1 yıl önce cevapladı

Chrome'dan eklentiler sekmesine gidin ve orada Malwarebytes ile ilgili eklenti varsa silin.

beratbozkurt2010 1 yıl önce

zaten eklentiler sayfasından her seferinde siliyorum ama yine yükleniyor

alattin (16999) 1 yıl önce cevapladı

Malwarebytes'ı tamamen kaldırmak için Malwarebytes Support Tool yazılımından faydalanabilirsin. Buradan Malwarebytes Support Tool yazılımını indir: Malwarebytes Support Tool indir: https://downloads.malwarebytes.com/file/mbst

Malwarebytes'ı tamamen kaldırmak

  1. indirdiğin mb-support-X.X.X gibi bir ada sahip olan dosyayı çift tıkla.
  2. Malwarebytes Support Tool açılacak.
  3. Malwarebytes Support Tool içinde Advanced seçeneğini tıkla.
  4. Clean butonuna bas.
  5. Malwarebytes Support Tool bilgisayarındaki Malwarebytes ürünlerini kaldıracaktır.