mapache.exe nedir, ne işe yarar, zararlı mı?

lx0a1 (50) 9 yıl önce sordu

mapache.exe nedir? ne işe yarar? zararlı mı?

not: contacam (contacam.exe) yazılımını çalıştırdığımda devreye giriyor.

Toplam 1 cevap

alattin (16999) 9 yıl önce cevapladı

 mapache.exe ve contacam.exe ContaCam programına ait dosyalardır.

ContaCam Windows için ücretsiz canlı kamera izleme programıdır. Zararlı bir yazılım veya virüs değildir.

ContaCam programını siz yüklemediyseniz Programlar ve Özelliklerden kaldırabilirsiniz.

ContaCam özellikle CCTV, güvenlik kameralerını izlemek için kullanılır. ContaCam ile ilgili daha detaylı bilgiyi buradan bulabilirsiniz