masa üstü ve başlat menüsü

kullanici455640 (3) 9 yıl önce sordu

masa üstü ve başlat menüsü gidip geliyor malwarebytes ile tarama yaptım portal sepeti virüsü bulaşmıştı tarama yaptıktan sonra başlat menüsü ve masa üstü simgeleri gidip gelmeye başladı acil önereceğiniz bir çözüm varmı yardım edin

Toplam 2 cevap

murat (12492) 9 yıl önce cevapladı

Sistem geri yükleme ile eski bir tarihe dönebilirsiniz: Sistem Geri Yükleme nedir, nasıl yapılır?

Daha sonra mutlaka virüs taraması yapın. Muhtemelen portalsepeti dışında başka virüs veya zararlı programlar bilgisayarınıza bulaşmış.

kullanici455640 (3) 9 yıl önce cevapladı

Yaptım olmadi herşeyi demedim sistem geri yükleme tamamlanıyor dosya AC dediğim zaman kayboluyor