Masaüstü bilgisayar toplamak istiyorum, öneri yapar mısınız?

orhandrdgn (13) 4 yıl önce sordu

Merhaba ben masaüstü bilgisayarımı yenilemek istiyorum. Güç kaynağı ve ekran kartım sağlam. Fakat bunlara uygun anakart ve anakarta uygun kasa ve ram seçimlerinde bilgisiz kaldım. Acaba bunları kolayca ayarlayabileceğim bir internet sitesi var mı? Masaüstü bilgisayar toplamak için.

Toplam 1 cevap

hakan (15424) 4 yıl önce cevapladı

Genelde sistem toplamak için bu site kullanılıyor: https://www.itopya.com/ deneyebilirsin.