masaüstü bilgisayar

nikita86 (1) 9 yıl önce sordu

selam masaüstü bilgisayarım power supply çalıştığı halde ekrana görüntü gelmiyor

laboustasarim 9 yıl önce

biraz daha detay veririmsiniz işletim sitemi ve en son yapılan işlem gibi..

Toplam 1 cevap

mehmetyildiz (19) 9 yıl önce cevapladı

Farklı arızalar olabilir bütün parçaların tam ve doğru bir şekilde yerindelermi diye öncelikle kontrol ediniz bazen  parçalar kasa hareketinden dolayı slotlarında çıkabiliyor,  sırasıyla ram, ekran kartı ,yedeğiniz varsa arızayı tek tek test ederek bulabilirsiniz . saygılarımla