Masaüstü bilgisayarda ekran videosu nasıl alınır ?

ses1842 (64) 3 yıl önce sordu

Windows10 laptop bilgisayar kullanıyorum ekran videosu alabileceğim programlar var mı ?

Toplam 2 cevap

ilkaybaki (236) 3 yıl önce cevapladı

Merhaba,

Windows 10'un kendi oyun video çekme özelliği var, hem oyun hem ekran kaydı alacaksanız camtasia studio 9'u öneririm hem montaj yapabiliyorsunuz hem de bide kaydedebiliyorsunuz.

ses1842 3 yıl önce

hocam 500 mb lık uygulamayı indirttiniz üstüne birde hesap falan istiyor nasıl yapıyım şimdi

ses1842 3 yıl önce

bide program ingilizce

ses1842 3 yıl önce

@ilkaybaki

ilkaybaki 3 yıl önce

Hesap oluşturmanıza gerek yok,tam bir şekilde indirseydiniz hesap istemezdi. Program İngilizce, Türkçe dil yapabilirsiniz ama tavsiye etmem Türkçe yama da sıkıntılar var. Montaj olarak camtasia, ekran kaydedici olarak ta bandicam'ı tercih edebilirsiniz.. @ses1842

alattin (16999) 3 yıl önce cevapladı

Camtasia güzel bir program. Videoları düzenleyebiliyorsun.  Yine Bandicam en çok kullanılanlardan biri. Bir ara Icecream Screen Recorder kullanmıştım. Bu da fena değil.

Bir de ücretsiz CamStudio var:  https://camstudio.org/

ses1842 3 yıl önce

ücretsiz lazım bana hocam öğrenciyim bide uygulamalara para harcayamam :) @alattin

alattin 3 yıl önce

Onu da yazdım zaten @ses1842