Masaüstü Bilgisayarda Klavye-Mause Çalışmıyor

dargette (19) 9 yıl önce sordu

Masaüstü bilgisayara taktığım klavye ve mause çalışmıyor. Aynı mause ve klavyeyi başka bir PC de denedim çalışıyor. Mause ışık yanıyor. Klavyede o da yok

Toplam 1 cevap

utkubayat (885) 9 yıl önce cevapladı

USB girişlerinde sıkıntı olabilir. Fare ve klavyeyi diğer USB girişlerinde denemenizi önerebilirim.

Sorununuzun çözülmemesi durumunda daha detaylı bilgi verirseniz yardımcı olmaya çalışabiliriz. (Örneğin nasıl bir olayın ardından bu durum gerçekleşti)