Masaüstü Sıkıntısı, Masaüstündeki tüm verilerim silindi nasıl geri getirebilirim?

mertalielen (1) 7 yıl önce sordu

Merhabalar 2 Gün önce bilgisayarımın masaüstün'de bir sürü Dosyalarım müziklerim vs prograglarım vardı Bilgisayarımı Yeniden başlattıkdan sonra Herşeyim silindi ve Masaüstün'de Hiç bir dosya açılmıyor Herşeyim gitti ne yapabilirim Acil Yardım...

Toplam 2 cevap

tahatugyan (1206) 7 yıl önce cevapladı

Merhaba

Sistemi geri yüklerseniz sorununuz çözülebilir. Nasıl yapıldığını öğrenmek için aşağıdaki linke tıklamanız yeterli olacaktır.

Link: http://uzmanim.net/soru/sistem-geri-yukleme-nedir-nasil-yapilir/28390

Umarım faydalı olmuştur...

candan (4301) 7 yıl önce cevapladı

sorun biraz cidyi sistemi eski bir tarihe alın düzelecektir kurtarama sistem  açılmıyorsa

virüs taraması yaptırın bu programları kendi bilgisayarından indiremiyorsan başka bilgisayarda indirin flash belleğe atın

sonra kendi bilgisayarınıza aktarın kurulumu yapın taramayı yaptırın

Malwarebytes Anti-Malware 2.2.1.1043 istenmeyen yazılımlar virüsler için  burdan indirin
Hitman pro tarayıcı toolbar ve virüsler için    burdan indirin
taraycı eklentiler ve zararlı yazılımlar için burdan indirin