Masaüstü simgeleri ve pencerelerin çok büyük olması

mematilife (1) 6 yıl önce sordu

Masaüstündeki simgeler ve uygulama pencereleri çok büyük 4 bit'te ekran şuanda.

Pencereler çok büyük olduğu için "uygual" seçeneğine de ulaşamıyorum. Yardımcı olur musunuz?

Toplam 2 cevap

ismailsarp (6010) 6 yıl önce cevapladı

Masaüstüne boş bir alana tıklayın. Ardından CTRL tuşuna basılı tutarak fare tekerleğini oynatın. Bu şekilde büyüklük-küçüklüğü ayarlamayı deneyin.

temmuz (12505) 6 yıl önce cevapladı

Bu problem nasıl ve hangi gelişme sonucu oluştu belirtmeliydin.

Sistemi problem öncesi bir zamana geri yükleyebilirsin:

Sistem Geri Yükleme nedir, nasıl yapılır? (tıkla)

Veya -çözünürlük ayarları yapılabiliyorsa- görüntü çözünürlüğünü yükselterek çözüm yolunu denersin (Masaüstü sağtık menüsü Görüntü Ayarlarından/Özelliklerinden yapılır).