Masaüstünü doldurunca PC'de yavaşlama olur mu?

demirci23 (1) 2 yıl önce sordu

Merhaba, bunu bir yerde okumuştum doğruluğunu sormak istedim. Masaüstü uygulamalarını masaüstünde bırakınca PC'de yavaşlama oluyormuş bu doğru mu?

Toplam 1 cevap

ilkaybaki16 (572) 2 yıl önce cevapladı

Bende duymuştum, benim eski pcde hdd vardı masaüstünde uygulamalar falan vardı hatta ben tek bir klasöre topluyordum, yeni ssd olan pcde rahatça masaüstümde uygulamaları/oyunları tutabiliyorum Bence bu bilgi bilgisayarına göre değişir, HDD olan pclerde bu bilgi doğrulanmış, SSD'lerde böyle bir yavaşlama söz konusu değildir.