Mass Stronge 64 GB USB m var ama bazı mp3, mp4 dosyalarını görüntülemiyor.

kullanici683252 (1) 7 yıl önce sordu

'Windows Player beklenmeyen bir sorunla karşılaştı' veya 'Windows Player bu dosyayı görüntüleyemiyor' hatalarını veriyor.

Toplam 2 cevap

cemphp (651) 7 yıl önce cevapladı

Açılmayan dosyalardan bilgisayara kopyalayıp çalıştırmayı denedin mi? Denemediysen önce bunu dene. Bu şekilde dosyalar açılıyorsa sorun USB bellektedir. Dosyaları önce bilgisayara kopyala, sonra USB belleği formatla. Sorun düzelecektir.

Sorun bilgisayarda da olabilir elbette. Başka bir medya oynatıcı ile denedin mi?

VLC player öneririm: VLC Player nedir, ne işe yarar

kullanici683252 (1) 7 yıl önce cevapladı

Format attım, neredeyse bütün video oynatıcıları denedim ama USB deki sorun hala çözülemedi. Cihazdan çıkardıktan sonra en son attığım dosyalar bozuluyor.