Mate 20 lite bildirim içeriği gözükmüyor

dnzclk44 (19) 4 yıl önce sordu

Merhaba dün android 9 güncellemesi geldikten sonra tuşlar açıkken bildirim gelince bildirimin içeriği gözükmüyor ben bu ayarı nasıl açabilirim

darkcrak 4 yıl önce

Peki güncelledin mi?

dnzclk44 4 yıl önce

güncelleme geldikten sonra yazdığıma göre evet :)

darkcrak 4 yıl önce

Kilit ekranında mı bu sorun var

dnzclk44 4 yıl önce

hayır kilit ekranı açık telefonu normal kullanıyorum bildirim geldiğinde 1 bildirim yazıyor güncellemeden önce bildirim içeriği gözüküyordu ama android 9 da içeriği gizliyor

omercik 4 yıl önce

Telefonda yüz tanıma özelliği aktif mi?

dnzclk44 4 yıl önce

Evet aktif

Toplam 1 cevap

yeka (1) 4 yıl önce cevapladı

Ekran kilidini kaldırıp tekrar kurarsanız bu ayar karşınıza çıkar ve buradan "İçeriği Göster" seçeneğini seçerseniz bu durum çözülür. Ama sizinki sürümle alâkalı bir sorun ise bunun çözümünü bilmiyorum.

dnzclk44 4 yıl önce

Dediğiniz şey kilit ekranındaki bildirimle alakalı