mause um çalışmıyor acill yardım

acara42 (1) 8 yıl önce sordu

 her mause takışımda bu bilgisayarda usb aygıtlarından biri çalışmadığından windows aygıtı tanıyamıyor diye bildrim çıkıyo. mausın ışığı yanıyo ama çalışıyo  lütfenn acil yardım

Toplam 2 cevap

efsaneemrahylz (247) 8 yıl önce cevapladı

http://www.sistemoptima.com/teknik-destek/usb-aygiti-taninmadi-sorunu-nasil-cozulur-%E2%80%A2-windows-pc-%E2%80%A2-laptop-2/  Öncelikle geçmiş olsun bana bu resimdeki gibi aygıt yöneticisinin fotoğrafını atabilirmisin Bilgisayar > sağ tıkla > özellikler de > açılan sayfada göreceksin aygıt yöneticisi diye ona tıkla resim atmayı bilmiyorsan aygıt yöneticisinin içinde diğer aygıtlar yazısı ve sarı ünlem işareti varmı bakarmıısın varsa hangileri yazabilirmisin

temmuz (12505) 8 yıl önce cevapladı

USB Aygıtı Tanınmadı problemi nasıl çözülür?​ (tıkla)

Not: İlk olarak mouse'un sağlam olup olmadığı kontrol edilmelidir. Bu kontrol başka bir PC'de denenerek yapılabilir.