mavi ekran hatası

mustafa06gk (3) 4 yıl önce sordu

merhaba acer swift 3 model yeni bilgisayar aldım ama sürekli mavi ekran hatası alıyorum hata kodu:VIDEO DXGKRNL_FATAL_ERROR

ekran kartı driverını sildim tekrar yükledim güncellemeleri kontrol ettim temiz kurulum yaptım 3 kere format attım disk taraması ve nette önerilen herşeyi yaptım ama sorun hala devam ediyor yardımcı olursanız çok sevinirim

gorele28 4 yıl önce

işletim sistemi nedir bilgisayarın windows 7 mi windows 8 / 8.1 mi windows 10 mu

mustafa06gk 4 yıl önce

windows 10

gorele28 4 yıl önce

@mustafa özelden mesaj attım dakika 3:44 den sonrasını uygula

Toplam 2 cevap

darkcrak (5170) 4 yıl önce cevapladı

DirectX End-User Runtime Web Installer indir ve kur

Visual Studio 2015, 2017 ve 2019 İndir ve kur

gorele28 (387) 4 yıl önce cevapladı

ADIM 1

ADIM 2

ADIM 3

ADIM 4

ADIM 5 WİNDOWS TUŞU İLE S TUŞUNA AYNI ANDA BASIN AÇILAN ARAMA ADRESİNE HİZMETLER YAZIP ENTER TUŞUNA BASIN VE AŞAĞIDAKİ ADIMLARI YAPIN UZAKTAN YORDAM ÇAĞRISI (RPC) KONUMLANCIRISI ÇİFT TIKLAYIP KURTARMA BÖLÜMÜNE GELİP AŞAĞIDAKİ RESİMDE İŞARETLEDİĞİM YERLERİ SİZDE AYNISINI YAPIN

ADIM 6 YİNE HİZMERLER BÖLÜMÜNDE WİNDOWS SEARCH BULUP ÇİFT TIKLAYIP KURTARMA BÖLÜMÜNE GELİP AŞAĞIDAKİ RESİMDE İŞARETLEDİĞİM YERLERİ SİZDE AYNISINI YAPIN