Mavi ekran nasıl düzelir ?

moskun (1) 4 yıl önce sordu

Dün akşam lenovo ideapad 510 Mavi ekran hatası verdi ve tekrarlayıp duruyor. Güvenli modu açamadım. Formatsı bir yolu var mı lütfen yardım edin.

Toplam 2 cevap

darkcrak (5170) 4 yıl önce cevapladı

Bilgisayarında her hangi bir antivirüs programı kullanıyor musun?

Bilgisayarın güncel mi?

ardayilmazvarol (12) 4 yıl önce cevapladı

bildiğim kadarıyla elinizde herhangi bir format dvd/usb si varsa kuruluma gelmeden önce repair seçeneğini seçerseniz belki format atmadan sorununuzu halledebilirsiniz.Güvenli moddan giriş yaparmıyorsanız büyük ihtimal sistemden bazı windows için gerekli dosyalar hasar görmüş veya silinmiş olabilir.