mavi ekran sorunu win8.1

hasanhhs (4) 8 yıl önce sordu

​merhaba arkadaşlar, bilgisayarın kapağını kapatıp tekrar açtığımda karşıma mavi ekran çıkıyor.

Kişisel bilgisayarınız bir sorunla karşılaştı, yeniden başlatılıyor.

page fault in non paged are(rtwlane.sys)

bu çıkıyor, sonra bilgisayar yeniden başlatılıyor. sadece kapağı kaldırdığımda bu çıkıyor karşıma. lütfen yardımcı olun.

Toplam 1 cevap

hasanhhs (4) 8 yıl önce cevapladı

verdiğin bilgi için teşekkür ederim ancak laptopu aldığımda yanında cd yoktu,

bi de bu anlattığınız ne yapıyor yükleme-ön yükleme anlayamadım.

acemiyiz 8 yıl önce

bu başlangıç onarma seçeneği daha detaylı konuşmak için burdki porofilimde facabok linkim var