Max Payne Bu uygulama bilgisayarınızda çalışmıyor

arday (-3) 8 yıl önce sordu

Arkadaşlar ben max payne 1 ınstall dediğimde Bu uygulama bilgisayarınızda çalışmıyor diyor. Lütfen çok oynamak istiyorum, max payne 3 kötü olmuş rockstar yaptı diye diğer yapımcı daha güzeldi. Keşke yine Max Payne'i o çıkarsa :(

Toplam 1 cevap

damlakoc (1391) 8 yıl önce cevapladı

Bu uygulama bilgisayarınızda çalışamıyor hatası için Uzmanim.net'te daha önce cevaplanan Bu uygulama bilgisayarınızda çalışmıyor linkini inceleyebilirsiniz. Çözüm işe yarayacaktır.