McAfee LiveSafe de güvenilir dosya seçme

shiraikoocha (17) 6 yıl önce sordu

mcaffe dosyamı karantinaya alıyor ama crack dosyası olduğu için virüslü olduğu için yapıyor bunu. güvelir öğelere bakıyorum boş ve öğe ekleme seçeneği yok yada ben göremiyorum yardımcı olablir misiniz

Toplam 1 cevap

kalemlik100 (14) 6 yıl önce cevapladı

Sen virüslü dosyayı bilgisayarına mı kaydetmek istiyorsun? Virüsü bilgisayara kaydetmek? Zararlı yazılımların artık bilgi çalma huyu da var. Ya verilerin şifrelenirse ne olacak? Onu düşündün mü? Ya kredi kartı bilgilerin falan çalınırsa?

Karantinada belki öyle bir seçenek vardır. Ama dosyayı en azından VirusTotal'de tarat. Başına iş açma.

shiraikoocha 6 yıl önce

Yanlış yazmışım virüslü değil crack dosyası olduğu için virüs uyarısı veriyor. Temiz dosya zaten