Mcafee nasıl bir antivirüs programı?

kemal010 (1) 7 yıl önce sordu

Turk telekomun ücretsiz sundugu MCAFEE programı kullanışlımı ve güvenlimi yorumlarınızı bekliyorum.

Toplam 4 cevap

nvidiagtx (690) 7 yıl önce cevapladı

Kullanışlı ve güvenlidir, sıkıntı olmaz Benim Bilgisayarımdada var güzel bir program kullanmanı tavsiye ederim

murat (12492) 7 yıl önce cevapladı

Mcafee güvenilir bir programdır.  Kullanabilirsin. Bilgisayarında yavaşlama, kasma gibi sorunlara yol açmıyorsa kullanmanda hiç bir sakınca yok.

temmuz (12505) 7 yıl önce cevapladı

Ben senelerce -Windows Vista, 7, 8 ve 8.1 işletim sistemlerinde- Turktelekomun (ttnet'in) ücretsiz sundugu MCAFEE programını problemsiz ve memnuniyetle kullandım. Güvenilir bir antivirüs korumasıdır; sistemlere yük olmaz ve vazifesini başarıyla yapar.

kemal010 (1) 7 yıl önce cevapladı

teşekkürler yorumlar icin