Mcafee'yi yükledikten sonra Chrome'de Yahoo arama motoru çıkıyor. Ne yapmam gerek?

cahilplayer (9) 3 yıl önce sordu

Chrome a girdiğide direk yahoo nun arama motoru karşıma çıkıyor. Ayarlardan baktım mcafee diye bir şey yüzünden oluyormuş ben öyle bişey yüklemedim virüs olabilirmi.(ss atmada bir sıkıntı var galiba ss atamıyorum)

Chrome'yi açtıktan sonra yahoo arama mottoru açılıyor. Ne yapmam gerekiyor?

Toplam 1 cevap

hydra (3802) 3 yıl önce cevapladı

Sen öyle bir şey yüklemedin ama yüklemiş olduğun programların yanında gelmiş McAfee. Arama motorunu google yap ve Mcafee'yi kaldır.

hydra 3 yıl önce

SS bu şekilde atılmaz, ibb.co'ya gir oradan at linki. https://www.malwarebytes.com/adwcleaner/ Bu linkteki programı indir çalıştır, çıkan pop-up'lar silinsin.

cahilplayer 3 yıl önce

sorunu çözdüm thanks

hydra 3 yıl önce

Sorun değil.