MEB'den Verilen GM E -Tab 5 Sorunu

konyali42 (16) 8 yıl önce sordu

Merhaba,

Milli Eğitim Bakanlığı'ndan verilen tabletteki ".apk" indirme & kurma kısıtlamasından dolayı internetten .apk dosyalarını indirip açtığımda tabletime virüs bulaştı. Dosya Yöneticisi kayboldu gözükmüyor. Ve virüsle gelen 2 uygulama ( Çanak Okey , SexSlave ) uygulamaları kaldırılmıyor.Bunların silmeye çalıştım fakat ayarlar bölümündeki uygulamalarda kaldır seçeneği gözükmüyor.Tabletimi "Factory Reset" atsam dahi gitmedi , fabrika ayarlarınada geri yükledim. Lütfen en kısa sürede cevap bekliyorum.

Toplam 2 cevap

enes7534 (13) 8 yıl önce cevapladı

Öncelikle merhaba,

Dosya yöneticisinin gözükmemesi bir güncelleme yüzünden gözükmemektedir.

Uygulamaları kaldırmak istersen Clean Master kullanabilirsin.

damlakoc (1391) 8 yıl önce cevapladı

Dosya yöneticisi görünmüyor sorununuz cevaplanmış bir sorudur. Dosya Yöneticisi Görünmüyor linkine tıklayarak çözüm bulabilirsiniz.