MEB güvenlik sistemi tarafından bloklandınız

temmuz2004 (47) 6 yıl önce sordu

merhaba notlarimi öğrenmek için eokula girdim biraz bakıp çıktım

MEBDEN BLOKLANDINIZ diye bir yazı çıktı altta yazanlar ise

vpn kullanmayın diyordu (kıslatma yaptım)

eğer siz yapmadıysnsız netwrökünüzden biri yapnıs olablr dedi.

ve eğer saldırı devam ederse dava açılacaktır vb birseyler yazdı. (tam anladim)

yardım edin lütfen.

krsn 6 yıl önce

meb dos mu atıyon :D eger dns veya vpn kullanmadan gir herkes için çıkıyor o

krsn 6 yıl önce

bi aralar bende girmiştim gözüme çarptı ama baya oldu ..

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

Önce şu soru sorma şekline bi' çeki düzen ver lütfen. Anladığım kadarıyla ortaokul veya lise öğrencisisin. Yazarken kelimeleri yutmak nedir? Düzgün bir Türkçe ile yazmak bu kadar zor olmamalı.

Teamviewer, VPN, DNS değiştirmek genelde bu soruna yol açabiliyor. Bir de bilgisayarına virüs taraması yapman gerekebilir. (Varsa) virüslerde böyle bir sorun oluşmasına yol açabilir.

İlgili çözümleri denedikten sonra 1 saat ile 1 gün arasında problem düzeliyor araştırmalarım sonucunda edindiğim bilgilere göre.

temmuz2004 6 yıl önce

@farurhenho evet ortaokul :D vpn kulanıyordun kapattım girmeye calistim olmadı bundan olablr mı?

omercik 6 yıl önce

Olabilir. VPN'yi tamamen sil ve bir müddet bekle. @temmuz2004