Meb'in verdigi E-tab 5'e apk indirirken pornclub adlı virüs bulaştı silinmiyor

hasan6 (3) 8 yıl önce sordu

Oyun indirirken oyun yerine virüs yüklemişim ve bu virüsle beraberinde bir çok virüslü uygulama doldu tablete sürekli durduruldu hatası veriyor . Bütün virüs programlarını yükledim ve virüsü buluyor fakat sil deyince sistem programı diyor ve silmiyor.

27391892854hakan 7 yıl önce

uzgunuz bunu temızlemek ımkansız

Toplam 5 cevap

alattin (16999) 8 yıl önce cevapladı

Yeni yayınladığımız çözümde PornClub virüsü temizlenebiliyor. PornClub nasıl temizlenir kesin çözüm:
PornClub virüsü nasıl temizlenir?

akif52 (34) 8 yıl önce cevapladı

Birde format atmayı deneyin.Belki çözülebilir.

ismailsarp (6010) 8 yıl önce cevapladı

Tabletinizin ayarlar bölümüne geldikten sonra fabrika ayalarına dön veya sıfırla isminde seçenekler olması gerekiyor.Bu seçeneği kullanarak tabletinize reset işlemi uygulayabilirsiniz.Bu işlemden sonra tabletinizdeki tüm veriler silinir ve dolayısıyla temizlenmiş olur.

nuvaga (1) 8 yıl önce cevapladı

Format işe yaramiyor ben denedim 7-8 kere atim ama olmuyor bildiginiz bir şey varsa pls healp

ismailsarp 8 yıl önce

Tabletinizi recovery bölümü üzerinden format (hard format) atmayı deneyin.Hard Format atarken sırasıyla; Wipe data factory reset Wipe cache işlemlerinden sonra tabletiniz tamamen silinmesi gerekli.

faruk635 (1) 8 yıl önce cevapladı

öncelikle merhaba bu benim ilk yazım o yüzden ne kadar net olur bilemiyorum ama bu virüs beni çileden çıkardı internetten araştırdığım kadarı ile yaptığım çözümü anlatıyorum

1.adım olarak Mobogiene 3.3.7'yi indirdim ben başkasında oluyor mu bilemem

2.adım Mobogiene'deki one click root(tek tuş root sanırım)

3.adım Google play'den ''System App Remover(ROOT) indirin ve pornclub virüsü ile beraber gelen programları kaldırın,rootlu olduğu için sorun çıkmayacaktır