Media Player Önerisi.

araz01 (291) 7 yıl önce sordu

Selamun aleyküm

Size birşey danışmak istiyorum. Windows media player bazı videolarda seçenek bakımından kalite bakımından iyi değil. Media player önerilerinde bulunabilir misiniz?

Toplam 3 cevap

temmuz (12505) 7 yıl önce cevapladı

Gom Player fena değil. Oynatamadığı/çalamadığı medya formatıda yok gibi.

GOM Player 2.3.3.5258 İndir (tıkla)

araz01 7 yıl önce

aklımdaki de o. daha iyisi var mı diye bi yoklamak istedim açıkçası. sağolun

temmuz 7 yıl önce

Bence daha iyisini aramaya gerek yok. Bu arada VLC'de fena değildir.

candan (4301) 7 yıl önce cevapladı

VLC player önerebilirim ücretsiz bir program görüntü ve ses kalitesi iyi http://www.gezginler.net/indir/vlc-player.html

murat (12492) 7 yıl önce cevapladı

Benim önerim VLC Player: VLC Player nedir, ne işe yarar  çok hızlı, sadece işini yapan ve başka eklentiye ihtiyaç duymadan tüm videoları oyanatan bir program.